خدمات فنی

شرکت همیار زیست گستر پردیسان، حافظ محیط زیست و مجری طرح های بازیافتی است. این شرکت، مجموعه ای دانش محور است که به همت والای متخصصین و کار آفرینان برجسته و فعالان حوزه بازیافت در جهت بهبود شرایط زیست محیطی و ارتقا صنعت بازیافت در بازارهای سطح استان خراسان رضوی و همچنین خارج از استان ایجاد گردیده است.گروه صنعتی همیار زیست گستر پردیسان در سال *1397* فعالیت خود را در زمینه های بازیافتی آغاز کرده و با استفاده از روش ها و دستگاههای مدرن اقدام به ارزش دوباره بخشیدن به مواد قابل بازیافت نموده است و محصولاتی مانند مواد گرانولی، کفپوش های لاستیکی و پودر لاستیک را با بالاترین کیفیت جهت رفع نیاز کارگاههای تولید پلاستیک و سایر اماکن هدف در منطقه خود نمود. این شرکت با توجه به تحصیلات مرتبط موسسین این گروه صنعتی در رشته های محیط زیست، مهندسی مواد، شیمی و سایر رشته های تخصصی شروع به تحقیق و خرید در جهت بهینه سازی ماشین آلات مورد استفاده خود کرده و تا کنون در این زمینه به نتایچ بسیار خوبی رسیده و با افزایش توان تولید و بهبود کیفیت، بازار منطقه را به حد مطلوب پشتیبانی کرده است.

خدمات فنی شرکت همیار زیست:

خدمات فنی شرکت همیار زیست به حوزه ی تولید محصولات بازیافتی مانند کفپوش لاستیکی، گرانول اسفنجی، پودر لاستیک و… مربوط می شود. این شرکت با بهره مندی از کارشناسان زبده و متخصصان با تجربه در تمام زمینه های بازیافت، این امکان را دارد تا مشکلات گوناگون شرکت ها و کارخانه های تولیدی که مواد اولیه ی آنها از مواد پتروشیمی و به ویژه مواد بازیافتی است را رفع کرده و به بهبود کیفیت محصولات بازیافتی آنها کمک کند. این خدمات تخصصی هم شامل مواد اولیه و مواد افزودنی و هم شامل ماشین آلات و تجهیزات تولید محصولات بازیافتی می باشد. شرکت همیار زیست به عنوان تخصصی ترین و بهترین شرکت حوزه بازیافت، این آمادگی را دارد تا با شرکت های مصرف کننده ی این دسته از مواد، وارد همکاری شود. کسب تجربیات گوناگون و تلاش های فراوان کار آفرینان و نو اندیشان در حوزه های بازیافت طی سالهای اخیر، این بستر را فراهم نموده تا بخش تخصصی همیار زیست، تجربیات و تخصص های خود را جهت بهبود کمیت و کیفیت محصولات بازیافتی با فعالان این حوزه به اشتراک بگذارد.

همیار زیست در مسیر دستیابی به اهدافی هم چون کمک به حل مسائل زیست محیطی کلان استان و کشور و حمایت از پروژه های زیست محیطی و تحقیق و توسعه در این حوزه، توجه ویژه ای به کمک به بهبود وضعیت محیط زیست استان خراسان رضوی و کشور، حفظ منابع زیستی، فرهنگ سازی در این زمینه و همچنین اشتغال زایی نیز دارد.

باز ارزش آنها را یافتیم…