خدمات تحقیقاتی

شرکت همیار زیست گستر پردیسان، حافظ محیط زیست و مجری طرح های بازیافتی است. این شرکت، مجموعه ای دانش محور است که به همت والای متخصصین و کار آفرینان برجسته و فعالان حوزه بازیافت در جهت بهبود شرایط زیست محیطی و ارتقا صنعت بازیافت در بازارهای سطح استان خراسان رضوی و همچنین خارج از استان ایجاد گردیده است.گروه صنعتی همیار زیست گستر پردیسان در سال *1397* فعالیت خود را در زمینه های بازیافتی آغاز کرده و با استفاده از روش ها و دستگاههای مدرن اقدام به ارزش دوباره بخشیدن به مواد قابل بازیافت نموده است و محصولاتی مانند مواد گرانولی، کفپوش های لاستیکی و پودر لاستیک را با بالاترین کیفیت جهت رفع نیاز کارگاههای تولید پلاستیک و سایر اماکن هدف در منطقه خود نمود. این شرکت با توجه به تحصیلات مرتبط موسسین این گروه صنعتی در رشته های محیط زیست، مهندسی مواد، شیمی و سایر رشته های تخصصی شروع به تحقیق و خرید در جهت بهینه سازی ماشین آلات مورد استفاده خود کرده و تا کنون در این زمینه به نتایچ بسیار خوبی رسیده و با افزایش توان تولید و بهبود کیفیت، بازار منطقه را به حد مطلوب پشتیبانی کرده است.

خدمات تحقیقاتی شرکت همیار زیست:

خدمات تحقیقاتی همیار زیست، همکاری دو جانبه و چند جانبه بین شرکت همیار زیست و مراکز علمی و تولیدی می باشد که هدف از این نوع همکاری، تولید مواد بازیافتی باکیفیت و در عین حال ارزان قیمت می باشد. این خدمات می تواند ضمن رفع مشکلات تولید محصولات بازیافتی باکیفیت، از خروج ارز از کشور نیز جلوگیری نماید. همچنین تولید مواد بازیافتی باکیفیت می تواند از طریق صادرات، ارزآوری قابل توجهی برای این صنایع و کشور داشته باشد.

 

همیار زیست در مسیر دستیابی به اهدافی هم چون کمک به حل مسائل زیست محیطی کلان استان و کشور و حمایت از پروژه های زیست محیطی و تحقیق و توسعه در این حوزه، توجه ویژه ای به کمک به بهبود وضعیت محیط زیست استان خراسان رضوی و کشور، حفظ منابع زیستی، فرهنگ سازی در این زمینه و همچنین اشتغال زایی نیز دارد.

باز ارزش آنها را یافتیم…